Self evaluation (8.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Log in
sr: Пријави се

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
