Self evaluation (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (57 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Open
ta: திற

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: User
ta: பயனர்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Question
ta: கேள்வி

en: Comment
ta: கருத்து

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Choices
ta: தெரிவுகள்

en: Close
ta: மூடு

en: Full
ta: முழு

en: Authoring information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Result
ta: முடிவு

en: Publishing options
ta: வெளியிடல் முறைகள்

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Form
ta: படிவம்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு
