Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (40 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Choices
gu: પસંદગીઓ

en: Close
gu: બંધ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Results
gu: પરિણામો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
