Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (75 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: URLs
sv: URL:er

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Theme
sv: Tema

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Percent
sv: Procent

en: Owner
sv: Ägare

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Log in
sv: Logga in

en: Choices
sv: Val

en: Close
sv: Stäng

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Full
sv: Fullständig

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Authored on
sv: Författad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Result
sv: Resultat

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Select List
sv: Rullgardinsmeny

en: Results
sv: Resultat

en: Changed
sv: Ändrad

en: Themes
sv: Teman

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Questions
sv: Frågor

en: Form
sv: Formulär

en: Publish
sv: Publicera

en: About
sv: Om

en: Step
sv: Steg

en: Answers
sv: Svar

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Absolute
sv: Fast

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Thresholds
sv: Tröskelvärden

en: Structure
sv: Struktur

en: Reminder
sv: Påminnelse

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)

en: Modification Date
sv: Senast ändrad (datum)

en: Sign in
sv: Logga in

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Reminder Date
sv: Påminnelsedatum

en: The @entity-type %label has been deleted.
sv: @entity-type %label har tagits bort.
