Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Results
bs: Rezultati

en: Themes
bs: Teme

en: Publish
bs: Objavi
