Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (41 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Open
is: Lat upp

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: User
is: Brúkari

en: Continue
is: Halt áfram

en: Created
is: Stovnað

en: Question
is: Spurningur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Log in
is: Innrita

en: Choices
is: Svarmøguleikar

en: Authoring information
is: Høvundaupplýsingar

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Publishing options
is: Útgávumøguleikar

en: Results
is: Úrslit

en: Themes
is: Tema

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Publish
is: Gev út

en: About
is: Um
