Self evaluation (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (72 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Bar
he: סרגל

en: Widget
he: וידג'ט

en: Owner
he: בעלים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: Log in
he: כניסה

en: Choices
he: אפשרויות בחירה

en: Close
he: סגירה

en: Threshold
he: סף

en: Full
he: מלא

en: Share
he: שיתוף

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Result
he: תוצאה

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Results
he: תוצאות

en: Changed
he: השתנה

en: Enter username
he: הזנת שם משתמש

en: Themes
he: עיצובים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Questions
he: שאלות

en: Form
he: טופס

en: Publish
he: פרסם

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Absolute
he: מוחלט

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Structure
he: מבנה

en: Sign in
he: כניסה

en: The @entity-type %label has been deleted.
he: נמחק @entity-type %label.
