Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Log in
kk: Кіру

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Themes
kk: Темалар

en: Publish
kk: Жариялау
