Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
