Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Percent
pl: Procent

en: Bar
pl: Słupek

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Owner
pl: Właściciel

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Choices
pl: Wybory

en: Close
pl: Zamknij

en: Threshold
pl: Próg

en: Full
pl: Pełny

en: Share
pl: Udostępnij

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Result
pl: Wynik

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Select List
pl: Lista wyboru

en: Results
pl: Wyniki

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Enter username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Themes
pl: Skórki

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Questions
pl: Pytania

en: Form
pl: Formularz

en: Publish
pl: Publikuj

en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: About
pl: O stronie

en: Step
pl: Krok

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Maximum Score
pl: Maksymalna liczba punktów

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Thresholds
pl: Progi

en: Add theme
pl: Dodaj szablon

en: Structure
pl: Struktura

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: Modification Date
pl: Data modyfikacji

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Reminder Date
pl: Data przypomnienia

en: The @entity-type %label has been deleted.
pl: @entity-type %label zostało usunięte.

en: @entity_type entities
pl: encji @entity_type
