Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Configuration
ps: سازول

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: Results
ps: پایلې

en: Themes
ps: ویینې

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Structure
ps: جوړښت
