Self evaluation (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Results
sq: Rezultatet

en: Themes
sq: Temat

en: Publish
sq: Publiko

en: About
sq: Informacione
