Semantic Connector (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
