Semantic Connector (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Type
pt: Tipo

en: Projects
pt: Projectos

en: Download
pt: Descarregar

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Weight
pt: Peso

en: Configure
pt: Configurar

en: Module
pt: Módulo

en: Configuration
pt: Configuração

en: Notifications
pt: Notificações

en: Show
pt: Mostrar

en: Destination name
pt: Nome de destino

en: Installed
pt: Instalado

en: Config
pt: Configurar

en: Global notifications
pt: Notificações globais
