Semantic Connector (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
