Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Custom
bg: Персонализиран
