Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Custom
pt: Personalizado
