Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: No match found
vi: Không tìm thấy
