Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Hostname
az: Host adı
