Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Host
lt: Serveris

en: Custom
lt: Savitas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas
