Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ
