Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Custom
gl: Personalizado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión
