Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ
