Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: None
bo: མེད།

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽
