Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Login
el: Είσοδος

en: None
el: Κανένα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Basic
el: Βασική

en: User login
el: Είσοδος

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Do not display
el: Να μην εμφανίζονται

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: sort ascending
el: αύξουσα ταξινόμηση

en: sort descending
el: φθίνουσα ταξινόμηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
