Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: None
jv: Nihil

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text
jv: Teks

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Basic
jv: Dasar

en: User login
jv: Login panganggo

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Logout
jv: Metu

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: (active tab)
jv: (tab aktif)
