Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
