Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: None
ku: هیچ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Do not display
ku: پیشان مەدە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
