Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
