Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Login
oc: Identificant

en: None
oc: Pas cap

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Text
oc: Tèxte

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Do not display
oc: Afichar pas

en: Logout
oc: Sortir

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)
