Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Do not display
sq: Mos shfaq

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
