Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Login
lt: Prisijungti

en: None
lt: Joks

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
