Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: None
sk: Žiadne

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Basic
sk: Základné

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current
