Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Login
af: Gebruiker

en: None
af: Geen

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Do not display
af: Moenie vertoon nie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend
