Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Login
cs: Přihlásit se

en: None
cs: Žádné

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Vertical
cs: Svislý

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Basic
cs: Základní

en: User login
cs: Přihlášení

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Do not display
cs: Nezobrazovat

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Site header
cs: Hlavička webu
