Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
