Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: None
hu: Nincs

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Text
hu: Szöveg

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Basic
hu: Alap

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Do not display
hu: Ne jelenjen meg

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Stacked
hu: Halmozott

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: @local-task-title@active
hu: @local-task-title @active

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
