Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
