Semantic UI (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Select all rows in this table
fi: Valitse kaikki taulukon rivit

en: Deselect all rows in this table
fi: Poista kaikkien rivien valinnat

en: Installed
fi: Asennettu

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: Pagination
fi: Sivutus

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fi: Oikeus on periytetty käyttäjäroolista "autentikoitu käyttäjä".

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: The block cannot be placed in this region.
fi: Lohkoa ei voi asettaa tähän alueeseen.

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
