Semantic UI (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
