Semantic UI (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Select all rows in this table
am: ሰንጠረዡ ውስጥ ያሉትን ረድፎች በሙሉ ምረጥ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
