Semantic UI (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Installed
ast: Instaláu
