Semantic UI (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Installed
be: Усталявана

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: The block cannot be placed in this region.
be: Блок не можа быць размешчаны ў гэтым рэгіёне.

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
