Semantic UI (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Select all rows in this table
bg: Изберете всички редове в таблицата

en: Deselect all rows in this table
bg: Откажи всички редове от таблицата

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
