Semantic UI (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.
