Semantic UI (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:
