Semantic UI (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Add Comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
