Semantic UI (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Select all rows in this table
gl: Seleccionar todas as filas desta táboa

en: Deselect all rows in this table
gl: Elminar a selección de todas as filas desta táboa

en: Installed
gl: Instalado

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: The block cannot be placed in this region.
gl: O bloque non pode ser colocado nesta rexión.

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
