Semantic UI (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Installed
he: מותקן

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Pagination
he: דפדוף

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: The block cannot be placed in this region.
he: לא ניתן למקם את הבלוק באיזור זה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
