Semantic UI (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Installed
hr: Instaliran

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hr: Ovo dopuštenje je naslijeđeno iz korisničke uloge.

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: The block cannot be placed in this region.
hr: Blok ne može biti postavljen u ovu regiju.

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
